شنبه, 06 خرداد 1396

تبلیغات

نتیجه نهایی مسابقات ملی رباتیک دانش آموزی هفته آینده ا فرستادن به ایمیل

نتیجه نهایی مسابقات ملی رباتیک دانش آموزی هفته آینده اعلام می شودرئیس کمیته علمی مسابقات ملی رباتیک جشنواره خوارزمی گفت: نتیجه نهایی این مسابقات اواسط هفته آینده در پایگاه اینترنتی وزارت آموزش و پرورش قابل مشاهده است.

دکتر فرید نجفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا گفت: این جشنواره برای اولین بار به منظور پیشرفت علمی جوانان و دانش آموزان کشور در حوزه رباتیک برگزار شد.

نجفی ادامه داد: 170 تیم از مدارس سراسر کشور در این مسابقات شرکت کردند و طرح های ارسالی در 3 مرحله داروی شد و مرحله نهایی آن در روزهای پنجشنبه و جمعه 23 و 24 آبان ماه برگزار گردید.
رییس کمیته علمی مسابقات ملی رباتیک جشنواره خوارزمی، معیار اصلی داوری طرح ها را خلاقیت و نوآوری نرم افزارها و ربات های ارائه شده ذکر کرد و ادامه داد: علاوه بر این ارزش علمی و نحوه مستند سازی علمی طرح ها نیز در داوری در نظر گرفته شد.
نجفی گفت: این مسابقات در چهار بخش برگزار شد که تیم های برتر در چهار بخش مسابقات شبیه سازی فوتبال دو بعدی، شبیه سازی فوتبال سه بعدی، شبیه سازی امداد و نجات و مسابقات فوتبال دو بعدی جونیور انتخاب می شوند.
عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی است اظهار داشت: نتایج نهایی این مسابقات تا اواسط هفته آینده مشخص می شود و این نتایج در پایگاه اینترنتی وزارت آموزش و پرورش قابل مشاهده است.

منبع: ایرنا - خبرگزاری جمهوری اسلامی

 

فهرست اصلی

نرم افزار ، كتاب

ما 60 مهمان آنلاین داریم

كلیپ های ویدیویی


Powerd by Okhdar.net

Copyright 2007 © kip.ir All Rights Reserved