شنبه, 06 خرداد 1396

تبلیغات

The Omen Soundtrack مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

فیلم طالع نحس 2006 كه چند روز پیش یعنی روز ششم از ماه ششم سال 2006 روی پرده‌ی سینماهای جهان رفت، حكایت تولد فرزند شیطان را بر طبق احادیث مختلف در روز مذكور به تصویر می‌كشد، یك فیلم دلهره آور و ترسناك از نوع سیخ كننده‌ی مو!

 

 The Omen Soundtrack

 

موسیقی متن این فیلم ترسناك شامل 20 شیار صوتی است كه می‌توانید آن را ازاین‌جا دریافت كنید، منتها ممكن است به علت حجم 70 مگابایتی آن، كسی سراغش را نگیرد...

no picture

The Omen Soundtrack

 no picture

هر چند خودتان هم می‌توانید این كار را بكنید اما كامپیوتران زحمت شما را كم كرده است و این موسیقی متن را به‌صورت یك سی‌دی صوتی 50 دقیقه‌ای درآورده است كه می‌توانید آن را از همین‌ جا فقط به بهای هزار تومان سفارش دهید تا بلافاصله برای‌تان به‌صورت سفارشی پست گردد. برای این ‌منظور نام و نشانی دقیق خود را به همراه كد پستی‌تان و شماره‌ی قبض واریز مبلغ هزار تومان به شماره‌ی حساب سیبای  100207604008 نزد بانك ملی ایران را به نشانی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ای‌میل بزنید، به همین سادگی!

این سی‌دی صوتی را می‌توانید در داخل هر دستگاه پخش سی‌دی ( چه كامپیوتر، چه در خودروی خود) قرار داده و از شنیدن آن وحشت كنید!!

 

فهرست اصلی

نرم افزار ، كتاب

ما 32 مهمان آنلاین داریم

كلیپ های ویدیویی


Powerd by Okhdar.net

Copyright 2007 © kip.ir All Rights Reserved