شنبه, 06 خرداد 1396

تبلیغات

Crazy Frog - Champions فرستادن به ایمیل

روی برعكس 99 یك قطعه‌ی ویدیویی از یك شخصیت كارتونی به نام قورباغه‌ی دیوانه منتشر گردید كه یكی دو سال قبل به یكی از پرطرفدارترین قطعات ویدیویی در سراسر اروپا، استرالیا، و نیوزلند دست پیدا كرده بود. (این قطعه با نام Axel F به مدت 2 دقیقه و 50 ثانیه را می‌توانید روی برعكس 99 مشاهده كنید.)

 

Crazy Frog

 

اما سرو كله‌ی این قورباغه‌ی دیوانه كه كلاه خود موتورسواری و یك عینك ایمنی هم روی آن بر سر دارد، و مردمك چشم چپ آن بزرگ‌تر از چشم راستش است و یكی از دندان‌های بالایی‌اش هم افتاده،از كجا پیدا شده است كه تب آن اكنون تمام دنیا را فرا گرفته است؟

این شخصیت را یك انیماتور به نام «اریك ورنر كوئیست» در هنگام تولید یك تیزر تبلیغاتی برای یك زنگ تلفن طراحی نمود. زنگ تلفن گوشی همراه را نیز یك جوان با ذوق به نام «دانیل مالمدال» در هنگامی كه سعی داشت صدای یك موتور دو زمانه را شبیه سازی نماید، ابداع كرد. همین صدا موجب شهرت فراوان قورباغه‌ی دیوانه شده است و كار را به جایی رسانده كه قرار است با الهام از این شخصیت، یك مجموعه‌ی تلویزیونی نیز ساخته شود.

 

Crazy Frog - Champions

 

برای كسانی كه دوست دارند قطعه‌ی دیگری از این قورباغه ی بامزه را ببینند، فیلم «ماهم قهرمان هستیم» را در این جا می‌توانید از نزدیك مشاهده كنید. این قطعه‌ی ویدیویی در حدود 31 مگابایت حجم دارد و مدت زمان نمایش آن نیز تقریبا 3 دقیقه است...

download

Crazy Frog - Champions

Password: sh@do

 

 

 

فهرست اصلی

نرم افزار ، كتاب

ما 68 مهمان آنلاین داریم

كلیپ های ویدیویی


Powerd by Okhdar.net

Copyright 2007 © kip.ir All Rights Reserved