شنبه, 06 خرداد 1396

تبلیغات

چند خبر از تیم فوتبال استقلال مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران امروز/دوشنبه/ برای دیدار با تیم پاس به همدان رفتند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، شاگردان امیر قلعهنویی صبح امروز برای بازی مقابل پاس به سمت همدان حرکت کردند.
این دیدار در چارچوب رقابتهای هفته یازدهیم لیگ برتر باشگاههای فوتبال کشور، بعدازظهر فردا سه شنبه در ورزشگاه قدس همدان برگزار می شود.
پیروز قربانی کاپیتان این تیم که به گمان سه اخطاره بودن قصد سفر به همدان را نداشت، بعد از استعلام از سازمان لیگ مشخص شد که محروم نیست و می تواند این هفته به میدان برود.

بیگ زاده باز هم غایب است
هاشم بیگ زاده بازیکن میانی استقلال که به دلیل مصدومیت بازیهای دو هفته گذشته را از دست داده بود، در برابر پاس هم نمی تواند به میدان برود و به گفته پزشکان استقلال بیگزاده در صورت صلاحدید مربیان در هفته دوازدهم لیگ برتر به آمادگی لازم برای قرار گرفتن در ترکیب خواهد رسید.
دیدار جباری با واعظ آشتیانی
مجتبی جباری که به عدم دریافت مطالباتش معترض است، برای برطرف کردم مشکل مالیاش قبل از سفر به همدان به دیدار واعظ آشتیانی رفت.
مدیرعامل استقلال تهران در این نشست که در محل باشگاه برگزار شد، با تشریح مشکلات به بازیکن تیمش، از جباری خواست چند وقت دیگر صبر کند تا با تزریق پول به باشگاه مبلغ قراردادش را دریافت کند.

میلاد نوری جریمه میشود
هافبک جوان و نیمکت نشین استقلال به دلیل غیبتهای مکرر و بدون موجه در تمرینات این تیم، از طرف باشگاه با جریمه مالی مواجه خواهد شد. مسوولان باشگاه در نظر داشتند تا نوری را بعد از بازی با برق شیراز جریمه کنند که قلعه نویی به دلیل حساسیت بازی با پاس همدان جلسه توبیخی این بازیکن را به اواخر هفته جاری موکول کند.

ایرنا : خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

 

فهرست اصلی

نرم افزار ، كتاب

ما 67 مهمان آنلاین داریم

كلیپ های ویدیویی


Powerd by Okhdar.net

Copyright 2007 © kip.ir All Rights Reserved