شنبه, 06 خرداد 1396

تبلیغات

نرم افزار طراحی بنر WebSmartz Banner Designer Pro 5.1.0.0 فرستادن به ایمیل

http://img.p30day.com/images/57858503652004252488.jpg

نرم افزار طراحی بنر WebSmartz Banner Designer Pro 5.1.0.0

Banner Designer Pro یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای ساخت بنر و طراحی آن می باشد که به شما با امکانات بی نظیرش در ساخت یک بنر حرفه ای کمک خواهد کرد.حتی می توانید بنرهای فلش با استفاده از ابزار این برنامه تهیه کنید و از برنامه های فلش دیگر بی نیاز شوید.رابط کاربری ساده و ابزار قدرتمند موجود در قسمت طراحی بنر فلش به شما در ساخت بنرهای جذاب کمک شایانی خواهد کرد.با استفاده از این نرم افزار کاربران می توانند انعطاف کار با هر نوع فرمت را داشته باشند ، فرمت هایی HTML, GIF, JPEG, SWF و ...

امکانات جدید نر م افزار :

-    ابزار چرخاندن بنر :
با کمک این ابزار می توانید چندین بنر را در یک صفحه ی وبسایت در یک قالب خاص بکار ببرید.می توانید به سادگی URL مرود نظر خود را در هر جایی که دلتان خواست قرار دهید و آن را به عکس مورد نظر خود لینک کنید.کاربران می توانند کدهای Javascript که توسط این نرم افزار تولید شده است را نیز دریافت کنند.

-    کتابخانه ای برای انتخاب پس زمینه به انتخاب شما :
فرقی ندارد که از پس زمینه ی متحرک  یا ثابت بخواهید استفاده کنید  ، مجموعه ی بزرگی از پس زمینه های مختلف برای شما در این نرم افزار وجود دارد. بیش از 350 پس زمینه ی ثابت که در 18 سایز مختلف دسته بندی شده اند و بیش از 50 پس زمینه ی متحرک که می تواند در اکثر بنر ها بدون توجه به سایز آن استفاده شود.

-    شکل های مختلف برای پس زمینه :
با Banner Designer Pro می توانید از هر شکلی برای پس زمینه استفاده کنید.شکل های مانند مربع ، بیضی ، الماسی شکل ، 8 ضلعی ، مربع ، 6 ضلعی ، ستاره ای و نیم دایره.

-    فیلتر های جدید :
برای بدست آوردن افکت هایی نظیر  invert, Grey Scale, Water, Edge و  Sharpen روی شکل ها ، متون و عکس ها و حتی سمبول های می توانید به سادگی آنها را از نرم افزار اجرا کنید.

-    طراحی خود را به عنوان یک قالب ذخیره کنید :
می توانید طرح های زیبا و خاص خود را که تمایل به نگه داریشان را دارید به صورت یک قالب ذخیره کرده و برای استفاده های بعدی به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.
-    فرستادن طرح ها و به اشتراگ گذاری آنها
همچنین می توانید اگر تمایل داشتید طرح های خود را به اشتراک بگذارید آنها را به سادگی توسط ایمیل برای دیگران بفرستید.
-    و بسیاری امکانات دیگر ...منبع مطلب : www.ep30day.comاطلاعات بيشتر...
 

فهرست اصلی

نرم افزار ، كتاب

ما 104 مهمان آنلاین داریم

كلیپ های ویدیویی


Powerd by Okhdar.net

Copyright 2007 © kip.ir All Rights Reserved