شنبه, 06 خرداد 1396

تبلیغات

GPS های جدید با نقشه سه بعدی فرستادن به ایمیل

GPS های جدید با نقشه سه بعدیدستگاه SNAP5 هم اکنون با قیمت 99/299 دلار و دستگاه SNAP7 با قیمت 99/349 دلار فروخته می شود.شرکت Nextar دو سیستم مسیریاب ماهواره ای(GPS) جدید تولید کرده است که SNAP5 و SNAP7 نام دارند. سیستم مسیریاب ماهواره ای SNAP5 به نمایشگر پنج اینچی لمسی و SNAP7 به نمایشگر هفت اینچی لمسی مجهز شده است و بر این اساس، کاربران با تماس انگشت خود می توانند از امکانات داخلی به راحتی استفاده کنند.

هر دو این دستگاه ها فقط 7/0 اینچ ضخامت دارند و به اسپیکرهای استریو، فناوریText-to-speech برای راهنمایی صوتی کاربر، نقشه دیجیتالی Tele Atlas آمریکا و کانادا و... مجهز شده اند.

این دستگاه های کوچک و کارآمد از کارت حافظه SD پشتیبانی می کنند و داخل آنها سیستم ویژه ای برای پخش فایل های صوتی و نمایش فایل های تصویر پخش شده است. در این دو دستگاه کاربران می توانند عکس های خود را با فرمت JPEG به راحتی مشاهده کنند.این دو دستگاه به نقشه های دوبعدی و سه بعدی مجهز هستند و باتریLi-ion آنها قابل شارژ است. دستگاه SNAP5 هم اکنون با قیمت 99/299 دلار و دستگاه SNAP7 با قیمت 99/349 دلار فروخته می شود. مینی نوت بوک با قابلیت چرخش کامل نمایشگر5.0 Windows CE نصب شده و ارتباط آن با دیگر دستگاه های دیجیتالی از طریق ورودی 1.1 USB برقرار می شود.

منبع:هموطن سلام

 

فهرست اصلی

نرم افزار ، كتاب

ما 81 مهمان آنلاین داریم

كلیپ های ویدیویی


Powerd by Okhdar.net

Copyright 2007 © kip.ir All Rights Reserved