شنبه, 06 خرداد 1396

تبلیغات

نبرد قهرمانان آسیا و آفریقا در ریودوژانیرو فرستادن به ایمیل

سایت فیفا روز یکشنبه نوشت: ریودوژانیرو، امشب در ادامه مسابقات جام جهانی سال 2008 فوتسال در برزیل، شاهد رویارویی قهرمانان دو قاره آسیا و آفریقا است. به گزارش ایرنا، در این مسابقه تیم ملی فوتسال ایران در حالی به مصاف لیبی می رود که در اولین مسابقه اش تیم اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی را با درخشش خود با تساوی 3 بر 3 متوقف کرد.
اما حریف آفریقایی ایران بعد از دو مسابقه فقط یک امتیاز کسب کرده است.
ماتو استانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتسال لیبی می داند که فقط یک پیروزی می تواند برای حفظ امیدهای تیمش برای صعود به دور بعد کافی باشد.
در دیگر مسابقه گروه چهارم، تیم های اسپانیا و جمهوری چک، یک دیدار اروپایی را در شهر ریودوژانیرو برگزار می کنند.

پیروزی 3 بر صفر اسپانیا مقابل لیبی، کمی خیال این تیم را راحت کرده با وجود این خاوی رودریگز سرمربی تیم اسپانیا امیدوار است شاگردانش مقابل جمهوری چک عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارند.
اسپانیا تاکنون 18 بار در مسابقات جام جهانی فوتسال مقابل تیم های اروپایی قرار گرفته که نتیجه آن 16 پیروزی، یک تساوی و یک شکست بوده است.
تنها شکست اسپانیا به دیدار مقابل ایتالیا در مسابقات جام جهانی سال 2004 در تایوان باز می گردد.
از سوی دیگر جمهوری چک که مسابقات خود را با پیروزی 4 بر یک مقابل اروگوئه آغاز کرده است، می خواهد با پیروزی در مسابقه یکشنبه شب جای اسپانیا را در صدر این گروه بگیرد.
در گروه سوم نیز تیم های آرژانتین و اوکراین با هم روبرو می شوند و تیم های چین و مصر در شهر برازیلیا مقابل هم قرار می گیرند.
مهمترین مسابقه یکشنبه شب بین تیم های آرژانتین و اوکراین است. برنده این دیدار صدرنشین گروه خواهد شد. هر دو تیم تاکنون شکست را در مسابقات جام جهانی 2008 فوتسال تجربه نکرده اند، اگرچه آرژانتین یک بازی بیشتر از حریف اروپایی خود انجام داده است.
دیگر دوئل آسیایی - آفریقایی مسابقات امشب بین تیم های چین و مصر در گروه سوم است. هر دو تیم به دنبال کسب اولین پیروزی خود در این مسابقه هستند. مصر تاکنون لحظات خوبی را در برزیل سپری نکرده است به طوریکه بعد از شکست نزدیک مقابل گوآتمالا، برابر آرژانتین نیز با نتیجه 4 بر 2 مغلوب شد.
اما چین که تجربه شکست 5 بر صفر مقابل آرژانتین را دارد، نه تنها به دنبال کسب اولین امتیاز خود است، بلکه می خواهد اولین گل خود را نیز در این رقابتها به ثمر برساند.
بهترین بازیکن مسابقات روز یکشنبه، توماس ملر از تیم جمهوری چک است که مقابل تیم اروگوئه خوش درخشید.

منبع خبر: ایرنا - خبرگزاری جمهوری اسلامی

 

فهرست اصلی

نرم افزار ، كتاب

ما 89 مهمان آنلاین داریم

كلیپ های ویدیویی


Powerd by Okhdar.net

Copyright 2007 © kip.ir All Rights Reserved